Kategoriler
Genel

Tüyis Olarak Ziyaretlerimiz Kaldığı Yerden Devam Ediyor!

Değerli Meslektaşlarımız
Kıymetli Üyelerimiz;
Bildiğiniz üzere Mesleğimiz, ekmeğimiz adına TUYİS olarak yapmış olduğumuz girişim ve görüşmeler devam etmektedir.
08 / 09 / 2020 Salı günü öncelikle AKP Genel Başkan Yardımcı Sn. Jülide Sarıeroğlu ve Genel Başkan Yardımcısı Sn. Leyla Şahin Usta ile yapılan görüşmeleri takiben Gençlik ve Spor Bakanlığı ziyareti gerçekleşti. Akabinde CHP Genel Başkan Yardımcıları Leyla Karabıyık, Murat Emir ile Milletvekili Ali Hikmet Akıllı , IYI Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Temizer ile istişarelerde bulunuldu. Akabinde Cumhurbaşkanlığı Danışmanı Sn Ayşe Türkmenoğlu ile irtibata geçildi.
Bu minvalde yapılan görüşmeler dikkate alınarak 15 / 09 / 2020 Tarihinde görüşme yapılmak üzere Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü Yurtlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sn. Ali Özdemir bey ve Özel Barınma Hizmetleri Daire Başkanı Sn. Sezaı Zorba bey tarafından davet edildik. Bu davet esnasında yapmış olduğumuz görüşme çok sıcak ve ılımlı geçmiş olup aldığımız olumlu yönde dönüşler olmuştur. Bunun takibinde Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Başkan Vekili Sn. Lütfi Aydın beyi Makamında ziyaret ederek içinde bulunduğumuz durum hakkında aydınlatma ve istişarede bulunulmuş, kendisinden KURUM olarak bizlere ne gibi bir yardımlarının olabileceği konusunda inceleme ve araştırma yapacaklarının sözü alınarak makamdan ayrıldık.
Bu dolu dolu geçirdiğimiz 2 haftalık süreç içerisinde Sn Başkanım Umut Gezici ile birlikte gerek birebir yaptığımız görüşmeler ve gerekse her türlü iletişim ağı ile yaptığımız görüşmelerde aşağıda örneğini sizlere tevdi ettiğim planı elden ve/veya e-posta ile herbir makam ve zümreye iletmiş bulunmaktayız.
Mesleğimiz adına yaptığımız bu istişarelerde bizlerden manevi desteğini esirgemeyen
Sn. Yaşar Sanal ve
Sn. Harun İncesulu
Sn. Barış Demir
Sn. Salih Meriç ve
Sn. Mustafa Yacan’a tekrar teşekkür eder, Mesleğimiz adına Sesinize Ses, Nefesinize Nefes olmak için haklı mücadelemize devam edeceğimizi bildiririz.
Selam, Saygı ve Sevgilerimizle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir